• Import ITÁLIE
  • Narozena 15.12.2018
  • FCI & AKIHO rodokmen
  • Chovatel: Antonino Saporito
  • DKK: A 
  • DLK: 0/0
  • PL: 0/0
  • OCD: negativní/negativní
  • Spondylóza: 0
  • DNA profil + archivace
  • Nenese gen dlouhosrstosti

Ocenění:   

Maďarský ŠAMPION

Švýcarský Junior ŠAMPION

Slovenský Junior ŠAMPION

Český Junior ŠAMPION 

Maďarský Junior ŠAMPION

KCHMPP Klubový Junior ŠAMPION

JUNIOR BEST IN GROUP 1.místo (MVP Budapešt)

BEST IN GROUP 3.místo

MULTI BIS couple winner

MULTI BIS breeding group winner

2x BEST IN SHOW štěně

2x Reserve BEST IN SHOW štěně

Reserve BEST IN SHOW dorost

2x CRUFT’S kvalifikace 2020

Maďarský ŠAMPION štěňat

Slovenský ŠAMPION štěňat

Alpen-Jugendsieger

Austrian Puppy Winner (při EDS 2019)

Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner

Junior Winner

Vítěz Lysé nad Labem 2020

12x Junior BOB

5x CACIB

8x BOS

BOB

Výstavy:

20.04.2019      KV PRAHA (CZ) - Velmi nadějná 1/3

21.04.2019      MVP PRAHA (CZ) – Velmi nadějná 1/4

27.04.2019      SV MLADA BOLESLAV (CZ) – Velmi nadějná 1/4

04.05.2019      KV DURBACH (DE) – Velmi nadějná 1 & BEST IN SHOW štěně

11.05.2019      KV MOŠOVCE (SK) – Velmi nadějná 1/3 & Reserve BEST IN SHOW štěně

19.05.2019      MVP LITOMERICE (CZ) – Velmi nadějná 1/2

25.05.2019      NVP MISKOLC (HU) – Velmi nadějná 1

26.05.2019      MVP MISKOLC (HU) – Velmi nadějná 1

07.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

08.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

09.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

10.06.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1 & Reserve BEST IN SHOW dorost

11.06.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1

15.06.2019      EDS WELS (AT) - Velmi nadějná 3/8

16.06.2019      MVP WELS (AT) - Velmi nadějná 1/6, Austrian Puppy Winner & BOS puppy

23.06.2019      MVP BRNO (CZ) – Velmi nadějná 1/2

14.07.2019      NV MLADÁ BOLESLAV - Velmi nadějná 1

30.07.2019      NVP KLATOVY (CZ) – Velmi nadějná 1

04.10.2019      MVP KOMAROM (HU) – Výborná 1/3, CAJC

25.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC, BOJ & BOS

26.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC & BOJ

27.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC & BOJ

15.11.2019      NVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

15.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

16.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) -  Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

17.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

01.12.2019      MVP PRAHA (CZ) - Výborná 1/6, CAJC & BOJ

12.01.2020      NVP BRNO (CZ) - Výborná 1/4, CAJC, BOJ & BOS & BIS 5 - páry

02.02.2020      MVP BRNO (CZ) - Výborná 1/2, CAJC & BOJ & BIS 2 - páry   

13.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 3 - páry & BIS 4 - chovatelská skupina

14.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 4 - páry & BIS 1 - chovatelská skupina

15.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 1 - páry & BIS 4 - chovatelská skupina

16.02.2020      MVP BUDAPEŠT (HU) - Výborná 1/2, CAJC, BOJ & JBIG - 1 & BIS 2 - páry & BIS 1 - chovatelská skupina

29.02.2020      Krajská L.n.LABEM (CZ) - Výborná 1/4, VT, BOB - Vítěz Lysé nad Labem & BIS 2 - chovatelská skupina

06.07.2020      Krajská Staňkov (CZ) - Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 3 & BIS 3 - páry

17.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1/2, CAC, CACIB & BOS

18.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1/2, CAC, CACIB & BOS

19.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1, CAC & CACIB

25.07.2020       KV MIKULOV (CZ) - Výborná 2, r.CAC, BIS 2 páry & BIS 1 chovatelská skupina

31.07.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1, CAC, r.CACIB = CACIB & BIS 3 chovatelská skupina

01.08.2020       NV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & BIS 2 chovatelská skupina

01.08.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & r.CACIB = CACIB

02.08.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & r.CACIB

20.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1 & CAC

21.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1, CAC, BIS III páry & BIS IV chovatelská skupina

22.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1 & CAC

23.08.2020       MV BRATISLAVA (CZ) - Výborná 2/4 & r.CAC

4.10.2020         MV ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ) - Výborná 1/2 & CAC

 

20.04.2019      KV PRAHA (CZ) - Velmi nadějná 1/3

21.04.2019      MVP PRAHA (CZ) – Velmi nadějná 1/4

27.04.2019      SV MLADA BOLESLAV (CZ) – Velmi nadějná 1/4

04.05.2019      KV DURBACH (DE) – Velmi nadějná 1 & BEST IN SHOW štěně

11.05.2019      KV MOŠOVCE (SK) – Velmi nadějná 1/3 & Reserve BEST IN SHOW štěně

19.05.2019      MVP LITOMERICE (CZ) – Velmi nadějná 1/2

25.05.2019      NVP MISKOLC (HU) – Velmi nadějná 1

26.05.2019      MVP MISKOLC (HU) – Velmi nadějná 1

07.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

08.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

09.06.2019      MVP NITRA (SK) – Velmi nadějná 1

10.06.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1 & Reserve BEST IN SHOW dorost

11.06.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1

15.06.2019      EDS WELS (AT) - Velmi nadějná 3/8

16.06.2019      MVP WELS (AT) - Velmi nadějná 1/6, Austrian Puppy Winner & BOS puppy

23.06.2019      MVP BRNO (CZ) – Velmi nadějná 1/2

14.07.2019      NV MLADÁ BOLESLAV - Velmi nadějná 1

30.07.2019      NVP KLATOVY (CZ) – Velmi nadějná 1

04.10.2019      MVP KOMAROM (HU) – Výborná 1/3, CAJC

25.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC, BOJ & BOS

26.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC & BOJ

27.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Výborná 1/4, CAJC & BOJ

15.11.2019      NVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

15.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

16.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) -  Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

17.11.2019      MVP ŽENEVA (CH) – Výborná 1/2, CAJC, BOJ & BOS

01.12.2019      MVP PRAHA (CZ) - Výborná 1/6, CAJC & BOJ

12.01.2020      NVP BRNO (CZ) - Výborná 1/4, CAJC, BOJ & BOS & BIS 5 - páry

02.02.2020      MVP BRNO (CZ) - Výborná 1/2, CAJC & BOJ & BIS 2 - páry   

13.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 3 - páry & BIS 4 - chovatelská skupina

14.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 4 - páry & BIS 1 - chovatelská skupina

15.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - BIS 1 - páry & BIS 4 - chovatelská skupina

16.02.2020      MVP BUDAPEŠT (HU) - Výborná 1/2, CAJC, BOJ & JBIG - 1 & BIS 2 - páry & BIS 1 - chovatelská skupina

29.02.2020      Krajská L.n.LABEM (CZ) - Výborná 1/4, VT, BOB - Vítěz Lysé nad Labem & BIS 2 - chovatelská skupina

06.07.2020      Krajská Staňkov (CZ) - Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 3 & BIS 3 - páry

17.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1/2, CAC, CACIB & BOS

18.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1/2, CAC, CACIB & BOS

19.07.2020       MVP NITRA (SK) - Výborná 1, CAC & CACIB

25.07.2020       KV MIKULOV (CZ) - Výborná 2, r.CAC, BIS 2 páry & BIS 1 chovatelská skupina

31.07.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1, CAC, r.CACIB = CACIB & BIS 3 chovatelská skupina

01.08.2020       NV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & BIS 2 chovatelská skupina

01.08.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & r.CACIB = CACIB

02.08.2020       MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAC & r.CACIB

20.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1 & CAC

21.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1, CAC, BIS III páry & BIS IV chovatelská skupina

22.08.2020       MV SZILVASVARAD (HU) - Výborná 1 & CAC

23.08.2020       MV BRATISLAVA (CZ) - Výborná 2/4 & r.CAC

4.10.2020         MV ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ) - Výborná 1/2 & CAC

 

Matka

NAO GO Di Casa Saporito

Otec

KUNIOMARU GO

Italský šampion, TOKUYUU vítěz