SHIWASEHIME GO

Di Casa Saporito

  • ken ichi ai
    Import ITÁLIE
  • ken ichi ai
    Narozena 21.05.2019
  • ken ichi ai
    FCI & AKIHO rodokmen
  • ken ichi ai
    Chovatel: Antonino Saporito
  • ken ichi ai
    DKK: A
  • ken ichi ai
    DLK: 0
  • ken ichi ai
    OCD: neg/neg
  • ken ichi ai
    Spondylóza: 0
  • ken ichi ai
    Patella: 0/0
  • ken ichi ai
    DNA profil + archivace
  • ken ichi ai
    Nenese gen dlouhosrstosti

Ocenění:   

Maďarský junior ŠAMPION

Slovenský junior ŠAMPION

Klubový junior ŠAMPION

MULTI BIS breeding group winner & placement

MULTI BIS couple placement

Maďarský ŠAMPION dorostu

Slovenský ŠAMPION štěňat

Maďarský ŠAMPION štěňat

3x BOB štěně

3x BOB dorost

4x BOB junior

BOS

Výstavy:

04.10.2019      MVP KOMAROM (HU) - Velmi nadějná 1 & BOB štěně

05.10.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1 & BOB štěně

06.10.2019      MVP KOMAROM (HU) – Velmi nadějná 1 & BOB štěně

13.10.2019      MVP ČESKÉ BUDEJOVICE (CZ) – Velmi nadějná 1

19.10.2019      KV MLADA BOLESLAV (CZ) – Velmi nadějná 1

25.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Velmi nadějná 1

26.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Velmi nadějná 1

27.10.2019      MVP BRATISLAVA (SK) – Velmi nadějná 1

01.12.2019      MVP PRAHA (CZ) - Velmi nadějná 1/4

12.01.2020      NVP BRNO (CZ) - Velmi nadějná 1

13.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - Velmi nadějná 1 & BOB dorost 

14.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - Velmi nadějná 1 & BOB dorost & BIS 1 chovatelská skupina

15.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - Velmi nadějná 1 & BIS 4 chovatelská skupina 

16.02.2020      MVP BUDAPEŠŤ (HU) - Velmi nadějná 1 & BOB dorost & BIS 1 chovatelská skupina

29.02.2020      Krajská L.n.LABEM (CZ) - Výborná 2/5

21.06.2020      MVP PÁPA (HU) - Výborná 1/2, CAJC & BOB junior

06.07.2020      KV STAŇKOV (CZ) - Výborná 1, Vítěz třídy

17.07.2020      MVP NITRA (SK) - Výborná 1/2, CAJC & BOJ

18.07.2020      MVP NITRA (SK) - Výborná 1, CAJC & BOJ

19.07.2020      MVP NITRA (SK) - Výborná 1, CAJC & BOS

31.07.2020      MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1, CAJC & BIS 3 chov. skupina

01.08.2020      NV DEBRECEN (HU) - Výborná 2/3 & BIS 3 chov. skupina, BIS 2 páry

01.08.2020      MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/3, CAJC

02.08.2020      MV DEBRECEN (HU) - Výborná 1/2, CAJC

22.08.2020      MV BRATISLAVA (SK) - Výborná 1/2, CAC & r.CACIB

23.08.2020      MV BRATISLAVA (SK) - Výborná 1/2, CAC

29.08.2020      KV PRAHA (CZ) - Výborná 1, Vítěz třídy & Krajský vítěz

06.08.2020      NV OLOMOUC (CZ) - Výborná 1/2 & CAC

12.09.2020      KV KRALUPY n.L. (CZ) - Výborná 1/3 & CAC 

17.09.2020      MV NITRA (SK) - Výborná 1 & CAJC

18.09.2020      MV NITRA (SK) - Výborná 1 & CAC

19.09.2020      MV NITRA (SK) - Výborná 2/3 & r.CAC 

20.09.2020      MV NITRA (SK) - Výborná 1 & CAC

04.10.2020      IDS ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ) - Výborná 2, r.CAC & r. CACIB

09.10.2020      NDS OPOLE (PL) - Výborná 1/3, CAJC & BOJ


                                                                                                                                             🇯🇵Ouki Go Kurume Hirose

                                                                                     🇯🇵Geki Go Okayama Inoue

                                                                                     WAKA INU - 3.místo

                                                                                                                                             🇯🇵Kasen Go Kibi Kuriosou 

                                 🇯🇵Asahi Go Isosuzen

                                                                                                                                             🇯🇵Kanhasshuu Go Kisarazu Nomura

                                                                                                                                             SEIKEN B - 1.místo TOKUYUU, 

                                                                                                                                                 SOUKEN - 1.místo,

                                                                                                                                                 WAKA INU - 1.místo

                                                                                     🇯🇵Masumi Go Sanuki Tsutsuisou

                                                                                                                                             🇯🇵Benihotaru Go Sanuki Tsutsuisou

 

 

 

 

SHIWASEHIME GO 

DI CASA SAPORITO

 

 

 

 

 

                                                                                                                                             🇯🇵Zuisen Go Sanukishiunsou

                                                                                     🇯🇵Houzan Go Kouyosan Miyauchisou

                                                                                     2.místo ODATE

                                                                                                                                             🇯🇵Kouyou Go Kouyasan Hashitani

                              🇯🇵Shouka Go Senshuu Takashihamasou

                                                                                                                                             🇯🇵Jou Go Okamasa Kensha

                                                                                     🇯🇵Shinju Go Senshuu Takashihamasou

                                                                                                                                             🇯🇵Matsuhana Go Senshuu  

                                                                                                                                             Takashihamasou

                

      

 


Matka

SHOUKA GO Senshuu Takashihamasou

Otec

ASAHI GO Isosuzuen